ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΑΘΜΟΥ

ΔεΤρΤεΠεΠαΣαΚυ
00:00
AKTINA RADIO CORFU NIGHT TEAMAKTINA NIGHT TEAM00:00 - 08:00
AKTINA RADIO CORFU NIGHT TEAMAKTINA NIGHT TEAM00:00 - 08:00
AKTINA RADIO CORFU NIGHT TEAMAKTINA NIGHT TEAM00:00 - 08:00
AKTINA RADIO CORFU NIGHT TEAMAKTINA NIGHT TEAM00:00 - 08:00
AKTINA RADIO CORFU NIGHT TEAMAKTINA NIGHT TEAM00:00 - 08:00
AKTINA RADIO CORFU NIGHT TEAMAKTINA NIGHT TEAM00:00 - 09:00
ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ00:00 - 02:00
01:00
02:00
AKTINA RADIO CORFU NIGHT TEAMAKTINA NIGHT TEAM02:00 - 09:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
ΛΕΤΑ ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ ΣΤΟΝ ΑΚΤΙΝΑ08:00 - 10:00
ΛΕΤΑ ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ ΣΤΟΝ ΑΚΤΙΝΑ08:00 - 10:00
ΛΕΤΑ ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ ΣΤΟΝ ΑΚΤΙΝΑ08:00 - 10:00
ΛΕΤΑ ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ ΣΤΟΝ ΑΚΤΙΝΑ08:00 - 10:00
ΛΕΤΑ ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ ΣΤΟΝ ΑΚΤΙΝΑ08:00 - 10:00
09:00
ΕΛΕΝΑ ΓΑΒΡΕΣΕΑΕΛΕΝΑ ΓΑΒΡΕΣΕΑ with Έλενα Γαβρεσεα09:00 - 11:00
ΕΛΕΝΑ ΓΑΒΡΕΣΕΑΕΛΕΝΑ ΓΑΒΡΕΣΕΑ with Έλενα Γαβρεσεα09:00 - 11:00
10:00
Ηλίας Ξυνόπουλος & Μαρία Καραουλάνη10:00 - 12:00
Ηλίας Ξυνόπουλος & Μαρία Καραουλάνη10:00 - 12:00
Ηλίας Ξυνόπουλος & Μαρία Καραουλάνη10:00 - 12:00
Ηλίας Ξυνόπουλος & Μαρία Καραουλάνη10:00 - 12:00
Ηλίας Ξυνόπουλος & Μαρία Καραουλάνη10:00 - 12:00
11:00
ΚΟΣΜΑΣ ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ with Κοσμάς Κατραμάδος11:00 - 13:00
ΚΟΣΜΑΣ ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ with Κοσμάς Κατραμάδος11:00 - 13:00
12:00
ΒΙΚΥ ΛΙΝΤΟΒΟΗ (ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ)12:00 - 14:00encore airing
ΒΙΚΥ ΛΙΝΤΟΒΟΗ (ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ)12:00 - 14:00encore airing
ΒΙΚΥ ΛΙΝΤΟΒΟΗ (ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ)12:00 - 14:00encore airing
ΒΙΚΥ ΛΙΝΤΟΒΟΗ (ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ)12:00 - 14:00encore airing
ΒΙΚΥ ΛΙΝΤΟΒΟΗ (ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ)12:00 - 14:00encore airing
13:00
ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΤΟΠΟΥΛΟΣ TOP 20 – MEDIA INSPECTOR (ΞΕΝΑ)13:00 - 15:00encore airing
14:00
MUSIC TEAM TOP 40 CHART14:00 - 18:00
MUSIC TEAM TOP 40 CHART14:00 - 18:00
MUSIC TEAM TOP 40 CHART14:00 - 18:00
MUSIC TEAM TOP 40 CHART14:00 - 18:00
MUSIC TEAM TOP 40 CHART14:00 - 18:00
15:00
The Official UK Top 4015:00 - 18:00
The Official UK Top 4015:00 - 19:00
16:00
17:00
18:00
Γιάννης Καρύδης & Θεόδωρος Γεωργοτάς (Ο Σάλιαγκας και ο Μάλιαγκας)18:00 - 20:00encore airing
ΣΟΦΙΑ ΠΑΓΚΡΑΤΗ & ΦΙΛΗΣ ΜΕΣΗΜΕΡΗΣΣΟΦΙΑ ΠΑΓΚΡΑΤΗ-ΦΙΛΗΣ ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ & COOLΑΤΟΙ with Σοφία Παγκράτη and Φίλης Μεσημέρης18:00 - 20:00encore airing
Γιάννης Καρύδης & Θεόδωρος Γεωργοτάς (Ο Σάλιαγκας και ο Μάλιαγκας)18:00 - 20:00encore airing
ΣΟΦΙΑ ΠΑΓΚΡΑΤΗ & ΦΙΛΗΣ ΜΕΣΗΜΕΡΗΣΣΟΦΙΑ ΠΑΓΚΡΑΤΗ-ΦΙΛΗΣ ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ & COOLΑΤΟΙ with Σοφία Παγκράτη and Φίλης Μεσημέρης18:00 - 20:00encore airing
ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΟΥ & ak_teen_angels with Τζούλια Αλεξανδράκου18:00 - 20:00encore airing
19:00
20:00
ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ20:00 - 22:00
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ-WASTED YEARS20:00 - 22:00encore airing
ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ & PUZZLE with dev20:00 - 22:00
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ-WASTED YEARS20:00 - 22:00encore airing
DJ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20:00 - 22:00
21:00
22:00
DJ ANDREAS SPATHIS22:00 - 00:00
23:00

Menu Title